Slide محاسبات هزینه چاپ، طراحی گرافیک، کاغذ مصرفی برای هر سفارش(کتاب و غیر کتاب)، برش مناسب کاغذ طبق سفارش، فرم‌بندی کتاب و قرار دادن درست صفحات در فرم محاسبات در ویچاپ: نصب اندروید سیبچه IOS سیب‌اپ IOS Slide جدول قیمت‌های به روز کاغذ و مقوا، لیتوگرافی، چاپ CMYK، سلفون مات و براق، چاپ Spot، یو وی مات و براق، ورنی، طلاکوب، لترپرس و .. سیبچه IOS سیب‌اپ IOS نصب اندروید

حمایت از اپلیکیشن ویچاپ

برای اینکه تغییر در کسب و کار و رشد همه جانبه نوع فعالیت خود بدهیم، نمی‌توانیم منتظر حمایت از طرف دولت یا سیستم بود. ما نیاز داریم که برای حرکت‌های ارزشمند اهمیت قائل شده و برای رشد آنها همراه شویم.
اتفاقی که اکنون پس از سابقه بیش از 25 سال در هنر صنعت گرافیک و چاپ افتاده، ارائه اپلیکیشنی است که حتی در دنیا نظیر و معادلی ندارد و ما با کمک هم این اتفاق را از ایران به جهان صادر خواهیم کرد. برای این همراه نیاز به حمایت شما داریم تا با کمک هم توسعه اپ را رقم بزنیم..
این حمایت طبیعتا سوای از احساس خوب در همراهی با یک کار فرهنگی ، حسن‌های فراوان برای شما خواهد داشت.
امروز هیچ رسانه‌ای جایگزین گوشی همراه نیست. وسیله‌ای که در هیج کجا از ما جدا نمی‌شود.
این وسیله اکنون به اپلیکیشنی مجهز شده است که ابزار هر روزه‌ی طراحان گرافیک و تمامی دست‌اندرکاران گرافیک و چاپ و حتی کارفرمایان شده است.
اگر برای برند خود نیاز به دیده شدن دارید. می‌توانید با کمترین هزینه دیده شوید.
لینک را کلیک کنید
https://bit.ly/2XRMHFx
اپلیکیشن “ویچاپ” رایگان است (و همین مسئله به گسترش آن کمک خواهد کرد) و به مرور به ابزارهای و امکانات بسیار استراتژیک و روزمره مجهز خواهد شد. این شروع یک اتفاق بی‌نظیر برای طراحان گرافیک و همه خانواده چاپ است.

✅اپلیکیشنی برای تمام فصول

اگر مخاطبین شما طراحان گرافیک و دست‌اندرکاران چاپ هستند یا حتی کارفرمایان گرافیک و چاپ(که البته عموم جامعه را در بر می‌گیرد)، به راحتی و با هزینه بسیار پایین به هدف بزنید و خودتان را به مخاطبین مستقیم نشان دهید.
می‌دانید که در این روزگار استفاده از گوشی همراه، پر استفاده‌ترین وسیله‌ایست که هر کسی به همراه خود دارد. وقتی این وسیله، ابزارهایی داشته باشد که در هر لحظه به کارمان بیاید، بهترین فضا برای دیده شدن است.

با حمایت از اپلیکیشن چه چیزی بدست می‌آورید

1- احساس خوب حمایت از یک کار ارزشمند و همراه بودن در آن
2- درج بنر و اطلاعات شما در اپلکیشن
3-درج بنر و اطلاعات شما در وب‌سایت “ویچاپ”
4- معرفی شما به عنوان اسپانسر در شبکه‌های اجتماعی گروه پژوهشی عفراوی